Cyklus workshopů pro pedagogy a lektory

Práce se školáky a předškoláky. Jak učit skloňování a časování.

CYKLUS WORKSHOPŮ PRO PEDAGOGY A LEKTORY

Představujeme naše workshopy určené všem lektorům, pedagogům a pedagogickým pracovníkům, kteří se chtějí zdokonalit a načerpat novou inspiraci v oblasti výuky češtiny jako druhého jazyka. Všechny workshopy jsou zdarma a jsou vedeny zkušenými lektorkami, se kterými naše organizace dlouhodobě spolupracuje.

 

Jak učit gramatiku ČDJ – deklinace (skloňování)

Mgr. Pavlína Vališová (spoluatorka učebnice češtiny pro cizince "Levou zadní") se na workshopu určeném pedagogům a lektorům češtiny jako druhého jazyka bude věnovat tomu, jak efektivně a srozumitelně představit studentům systém českého skloňování.

Termín: 30. 11. 2021

Čas: 16:00 - 18:30

Školení proběhne online na platformě ZOOM.

Cena školení: ZDARMA

Kapacita kurzu je naplněna!

 

Jak učit gramatiku ČDJ – konjugace (časování)

Mgr. Pavlína Vališová (spoluatorka učebnice češtiny pro cizince "Levou zadní") se na workshopu určeném pedagogům a lektorům češtiny jako druhého jazyka bude věnovat tomu, jak efektivně a srozumitelně představit studentům systém českého časování.

Termín: 7. 12. 2021

Čas: 16:00 - 18:30

Školení proběhne online na platformě ZOOM.

Cena školení: ZDARMA

Kapacita kurzu je naplněna!

 

školní a předškolní děti - Zkušenosti a postřehy z praxe z výuky češtiny jako druhého jazyka

Lektorky Bc. Sabina Jarošová, DiS. a Mgr. Hana Pospíchalová mají bohaté zkušenosti s výukou češtiny jako druhého jazyka školních a předškolních dětí v rámci dětských kurzů, rodinných kurzů i individuálních lekcí. Na semináři se s Vámi podělí o zkušenosti a praktické tipy pro to, aby výuka byla pro děti efektivní a příjemná.

Termín: 9. 12. 2021

Čas: 15:30 - 18:30

Školení proběhne online.

Cena školení: ZDARMA

Registrace: https://1url.cz/4KC5F

Poslední volná místa!

  

V rámci dalšího vzdělávání jsme nabízeli:

Nečtu, nepíšu, učím se česky - workshop pro pedagogy

Nečtu nepíšu 2 2021

Jak efektivně pracovat s dětmi s OMJ? Workshop pro pedagogy zdarma.

Setkáváte se ve své práci s dětmi s OMJ a zajímá Vás, jak s touto cílovou skupinou co nejefektivněji pracovat? Na bezplatném workshopu pro pedagogy se dozvíte, jak nejlépe používat pracovní sešit Nečtu, nepíšu, učím se česky a odnesete si mnoho dalších tipů a triků pro výuku češtiny jako druhého jazyka pro předškolní a raně školní děti. Workshopem provede autorka pracovního sešitu Nečtu, nepíšu, učím se česky, MgA. Petra Lacinová.

 

Fonetika - workshop pro pedagogy

Fonetika 2021 2

Jak učit cizince českou výslovnost? Workshop pro pedagogy zdarma.

Učíte češtinu pro cizince a chcete se více zaměřit na fonetiku? Srdečně zveme všechny pedagogy češtiny jako druhého jazky na workshop „Jak učit výslovnost“.

Workshopem provede zkušená lektorka a specialistka na výuku fonetiky pro cizince, Mgr. Michaela Paldusová, autorka blogu Mluvím česky.

 

Další informace:

Praha - Další vzdělávání

tel. č.: +420 737 993 223

e-mail: Esta dirección de correo electrónico está siendo protegida contra los robots de spam. Necesita tener JavaScript habilitado para poder verlo.