Máma ví II. – příprava k porodu

Мама знає II. або підготовка до пологів.

Milé maminky, DSC 0827 upravena

přiblížil se termín narození vašeho miminka a vy přicházíte na naše pracoviště s důvěrou, že pro vás bude tento – již tak dlouho – očekávaný okamžik jedním z nejhezčích zážitků vašeho života. Následujícím textem bychom vás rádi seznámili  s tím, co vás asi čeká, která vyšetřením absolvujete, co se bude dít na porodním sále, jak bude ošetřeno miminko po narození, a poskytli vám tak řadu dalších užitečných informací. Naleznete zde také seznam věcí, které budete potřebovat v porodnici pro sebe i pro miminko, a také soupis všech potřebných dokumentů.

MÁMA VÍ II. ANEB PŘÍPRAVA K PORODU

 

 

Дорогі матусі,  

наближається день народження Вашого малюка, і Ви приходите до нас на зі сподіванням, що ця - так довгоочікувана  мить  стане одним з найпрекрасніших вражень у Вашому житті.  

За допомогою даного тексту ми б хотіли ознайомити Вас з тим, що на Вас чекає,  які обстеження будуть проведені, що буде відбуватися в  пологовому  залі, як проводитиметься  обстеження дитини після народження, а також надамо Вам багато іншої корисної інформації.  Також тут Ви знайдете список речей, які знадобляться в пологовому будинку для вас і вашої дитини, а також перелік усіх необхідних документів.

МАМА ЗНАЄ II. АБО ПІДГОТОВКА ДО ПОЛОГІВ

 

Aktualizovaná brožura Máma ví II. v ukrajinském jazyce byla vydána za podpory MPSV a UNICEF v rámci mimořádného dotačního titulu Ministerstva práce a sociálních věcí pro dočasné aktivity na podporu rodin z Ukrajiny.

mpsvUnicef

 

 

Praha – sociální poradenství

Konzultační hodiny:

Pondělí – pátek po předchozím objednání.
Monday – Friday by appointment.
Понедельник – пятница по предварительной записи.

Kontakt:

tel.: +420 704 600 700
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

Neposkytujeme konzultace po telefonu.
We do not provide consultations over the phone.
Ми не надаємо консультацій по телефону.