Sociální pracovník/pracovnice (Liberecký kraj)

Láká Vás možnost pomáhat lidem z celého světa, kteří se rozhodli žít v České republice? Do našeho týmu pro region Liberecko hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici sociální pracovník/pracovnice.

Co od Vás očekáváme?

  • VŠ/VOŠ vzdělání obor sociální práce případně obor dle kvalifikačních předpokladů pro výkon práce sociálního pracovníka (Zákon č. 108/2006 Sb.)
  • Znalost alespoň jednoho cizího jazyka (anglický nebo ruský).
  • Samostatnost, flexibilita a ochota cestovat po Libereckém kraji, ale i do Prahy, aktivita a vynalézavost.
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti.
  • Schopnost práce v týmu, ochotu se učit a sebevzdělávat.
  • Zájem o cílovou skupinu a její problematiku.
  • Výhodou bude, pokud budete-li mít praxi v sociálních službách.

Co Vás čeká?

Poskytování odborného sociálního poradenství cizincům, případně sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi.

Další dílčí práce související s fungováním pobočky. Zajištění provozu poradenského místa v Jablonci nad Nisou (jednou týdně).

Co Vám nabízíme?

  • Zajímavou a smysluplnou práci.
  • Supervizi a další vzdělávání na náklady zaměstnavatele.
  • Pět týdnů dovolené.

Jaké bude finanční ohodnocení?

Nástupní plat od 26 000,- do 35 000,- (dle předchozích zkušeností a praxe).

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek.

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Délka: Na dobu určitou

Benefity: Notebook, dovolená 5 týdnů, kurzy a školení, zdravotní volno (sick day)

Požadované vzdělání: Minimálně bakalářské nebo VOŠ splňující kvalifikační předpoklady sociálního pracovníka

Požadované jazyky: Angličtina (pokročilá) nebo ruština (středně pokročilá)

Praha – sociální poradenství

tel.: +420 704 600 700