Máma ví II. – příprava k porodu

Мама знає II. або підготовка до пологів.

Milé maminky, DSC 0827 upravena

přiblížil se termín narození vašeho miminka a vy přicházíte na naše pracoviště s důvěrou, že pro vás bude tento – již tak dlouho – očekávaný okamžik jedním z nejhezčích zážitků vašeho života. Následujícím textem bychom vás rádi seznámili  s tím, co vás asi čeká, která vyšetřením absolvujete, co se bude dít na porodním sále, jak bude ošetřeno miminko po narození, a poskytli vám tak řadu dalších užitečných informací. Naleznete zde také seznam věcí, které budete potřebovat v porodnici pro sebe i pro miminko, a také soupis všech potřebných dokumentů.

MÁMA VÍ II. ANEB PŘÍPRAVA K PORODU

 

 

Дорогі матусі,  

наближається день народження Вашого малюка, і Ви приходите до нас на зі сподіванням, що ця - так довгоочікувана  мить  стане одним з найпрекрасніших вражень у Вашому житті.  

За допомогою даного тексту ми б хотіли ознайомити Вас з тим, що на Вас чекає,  які обстеження будуть проведені, що буде відбуватися в  пологовому  залі, як проводитиметься  обстеження дитини після народження, а також надамо Вам багато іншої корисної інформації.  Також тут Ви знайдете список речей, які знадобляться в пологовому будинку для вас і вашої дитини, а також перелік усіх необхідних документів.

МАМА ЗНАЄ II. АБО ПІДГОТОВКА ДО ПОЛОГІВ

 

Aktualizovaná brožura Máma ví II. v ukrajinském jazyce byla vydána za podpory MPSV a UNICEF v rámci mimořádného dotačního titulu Ministerstva práce a sociálních věcí pro dočasné aktivity na podporu rodin z Ukrajiny.

mpsvUnicef

 

 

Praha – sociální poradenství

tel.: +420 704 600 700

e-mail: Esta dirección de correo electrónico está siendo protegida contra los robots de spam. Necesita tener JavaScript habilitado para poder verlo.