Sociální pracovník/pracovnice (Mladá Boleslav)

Zajímá Vás práce s rodinami cizinců? Do našeho týmu na pobočce v Mladé Boleslavi hledáme nového kolegu/kolegyni pro práci v sociálně aktivizační službě pro rodiny s dětmi.

Co od Vás očekáváme?

  • Máte VŠ vzdělání v oboru sociální práce, případně příbuzný obor (NUTNÉ je splnění kvalifikačních předpokladů pro výkon práce sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb.)3
  • Znáte alespoň jeden cizí jazyk (anglický nebo ruský jazyk).
  • Máte zájem o cílovou skupinu a její problematiku, zajímá Vás přímá práce s rodinami.
  • Výhodou, ale ne podmínkou, je praxe v oboru sociální práce s migranty nebo v preventivních službách pro rodiny s dětmi.

Co Vás čeká?

Práce v malém, přátelském týmu v Mladé Boleslavi, který je součástí sítě poboček CIC. Čeká Vás pravidelný kontakt a sdílení zkušeností s ostatními členy sociálně aktivizační služby ze všech našich poboček.

Každodenní pracovní náplň spočívá v poskytování poradenství a pomoci migrantům, zejména rodinám s dětmi ve věku 3 –18 let. Práce probíhá na pobočce, za rodinami ale budete občas docházet i do terénu (domácnosti, úřady, školy). S rodinami vytváříte individuální plán, dle situace také ve spolupráci s integračním pracovníkem.

Co Vám nabízíme?

  • Rozmanitou a smysluplnou práci v příjemném kolektivu zavedené neziskové organizace se silným odborným know how.
  • Možnost podílet se na rozvoji pobočky v Mladé Boleslavi.
  • Pravidelné supervize a možnosti dalšího vzdělávání.
  • Odpovídající platové ohodnocení + osobní ohodnocení.
  • Pracovní smlouvu na částečný, případně i plný pracovní úvazek.

Jaké bude finanční ohodnocení?

Nástupní plat od 25 000,- do 32 000,- dle doložené praxe v oboru, po zkušební době navýšení.

Pokud Vás tato pozice zajímá, pošlete nám svůj profesní životopis a motivační dopis na Esta dirección de correo electrónico está siendo protegida contra los robots de spam. Necesita tener JavaScript habilitado para poder verlo. nebo odpovězte na inzerát na Jobs.cz.

Mladá Boleslav – sociální poradenství

tel.: +420 735 755 200

e-mail: Esta dirección de correo electrónico está siendo protegida contra los robots de spam. Necesita tener JavaScript habilitado para poder verlo.