Sociální pracovník/pracovnice (Mladá Boleslav)

Zajímá Vás práce s rodinami cizinců? Do našeho týmu na pobočce v Mladé Boleslavi hledáme nového kolegu/kolegyni pro práci v sociálně aktivizační službě pro rodiny s dětmi.

Co od Vás očekáváme?

  • Máte VŠ vzdělání v oboru sociální práce, případně příbuzný obor (NUTNÉ je splnění kvalifikačních předpokladů pro výkon práce sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb.)3
  • Znáte alespoň jeden cizí jazyk (anglický nebo ruský jazyk).
  • Máte zájem o cílovou skupinu a její problematiku, zajímá Vás přímá práce s rodinami.
  • Výhodou, ale ne podmínkou, je praxe v oboru sociální práce s migranty nebo v preventivních službách pro rodiny s dětmi.

Co Vás čeká?

Práce v malém, přátelském týmu v Mladé Boleslavi, který je součástí sítě poboček CIC. Čeká Vás pravidelný kontakt a sdílení zkušeností s ostatními členy sociálně aktivizační služby ze všech našich poboček.

Každodenní pracovní náplň spočívá v poskytování poradenství a pomoci migrantům, zejména rodinám s dětmi ve věku 3 –18 let. Práce probíhá na pobočce, za rodinami ale budete občas docházet i do terénu (domácnosti, úřady, školy). S rodinami vytváříte individuální plán, dle situace také ve spolupráci s integračním pracovníkem.

Co Vám nabízíme?

  • Rozmanitou a smysluplnou práci v příjemném kolektivu zavedené neziskové organizace se silným odborným know how.
  • Možnost podílet se na rozvoji pobočky v Mladé Boleslavi.
  • Pravidelné supervize a možnosti dalšího vzdělávání.
  • Odpovídající platové ohodnocení + osobní ohodnocení.
  • Pracovní smlouvu na částečný, případně i plný pracovní úvazek.

Jaké bude finanční ohodnocení?

Nástupní plat od 25 000,- do 32 000,- dle doložené praxe v oboru, po zkušební době navýšení.

Mladá Boleslav – sociální poradenství

tel.: +420 735 755 200