Sociální pracovník/pracovnice (Praha)

Láká Vás možnost pomáhat lidem z celého světa, kteří se rozhodli žít v České republice? Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni pro práci s migranty a jejich rodinami v Praze/Středočeském kraji.

Centrum pro integraci cizinců, o.p.s. (CIC) je nezisková organizace založená v roce 2003. Jsme poskytovatel služeb a návazných aktivit pro migranty, zapojujeme i českou veřejnost. Pracujeme s cizinci s perspektivou dlouhodobého života v České republice. Máme pobočky v Praze, Středočeském a Libereckém kraji.

Máte zájem pracovat v Praze, ale občas i dojíždět na některé z poradenských míst např. do Hořovic, Litoměřic?

Co Vás čeká?

  • Sociální práce v pohodovém kolektivu v rámci sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi či odborného sociálního poradenství, sociální práce také v terénu.
  • Každodenní pracovní náplň spočívající v poskytování poradenství a pomoci migrantům a jejich rodinám.
  • Pravidelný kontakt a sdílení zkušeností s ostatními členy služby ze všech našich poboček.

Co od Vás očekáváme?

  • Máte VŠ/VOŠ vzdělání v oboru sociální práce, případně příbuzný obor (NUTNÉ je splnění kvalifikačních předpokladů pro výkon práce sociálního pracovníka – §110 zákona č. 108/2006 Sb.)
  • Výbornou znalost českého jazyka.
  • Umíte pracovat na PC.
  • Znáte alespoň jeden cizí jazyk (anglický nebo ruský jazyk).
  • Jste samostatná/ý, ale rádi pracujete i v týmu, jste flexibilní a aktivní.
  • Máte dobré komunikační a organizační schopnosti.
  • Jste aktivní, vyhovuje vám jezdit poskytovat službu i na pobočky/kontaktní místa mimo Prahu a občasná práce v terénu,
  • Zajímá vás sociální práce s migranty, zajímá Vás cílová skupina a její problematika.
  • Pokud máte praxi v práci s migranty, či nějakou zkušenost v odborném sociálním poradenství, v sociálně aktivizační službě pro rodiny s dětmi, je to velkou výhodou.

Co Vám nabízíme?

  • Rozmanitou a smysluplnou práci v příjemném kolektivu zavedené neziskové organizace se silným odborným know how.
  • Možnost podílet se na rozvoji sociálních služeb organizace.
  • Pravidelné supervize a možnosti dalšího vzdělávání na náklady zaměstnavatele.
  • Odpovídající platové ohodnocení + osobní ohodnocení.
  • Pracovní smlouvu na  částečný úvazek, min. 0,75, případně i plný pracovní úvazek

Benefity:  vzdělávací kurzy, školení, dovolená 5 týdnů, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, flexibilní začátek/konec pracovní doby, občerstvení na pracovišti, notebook

Jaké bude finanční ohodnocení?

Nástupní plat od 30 000,- do 37 000,- dle doložené praxe v oboru, po zkušební době navýšení.

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Výběrové řízení je průběžné, vybrané uchazeče pozveme na osobní či online setkání.

Praha – sociální poradenství

tel.: +420 704 600 700