Sociální pracovník/pracovnice (Liberecký kraj)

Láká Vás možnost pomáhat lidem z celého světa, kteří se rozhodli žít v České republice? Do našeho týmu pro region Liberecko hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici sociální pracovník/pracovnice.

Co od Vás očekáváme?

  • VŠ/VOŠ vzdělání obor sociální práce případně obor dle kvalifikačních předpokladů pro výkon práce sociálního pracovníka (Zákon č. 108/2006 Sb.)
  • Znalost alespoň jednoho cizího jazyka (anglický nebo ruský).
  • Samostatnost, flexibilita a ochota cestovat po Libereckém kraji, ale i do Prahy, aktivita a vynalézavost.
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti.
  • Schopnost práce v týmu, ochotu se učit a sebevzdělávat.
  • Zájem o cílovou skupinu a její problematiku.
  • Výhodou bude, pokud budete-li mít praxi v sociálních službách.

Co Vás čeká?

Poskytování odborného sociálního poradenství cizincům, případně sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi.

Další dílčí práce související s fungováním pobočky. Zajištění provozu poradenského místa v Jablonci nad Nisou (jednou týdně).

Co Vám nabízíme?

  • Zajímavou a smysluplnou práci.
  • Supervizi a další vzdělávání na náklady zaměstnavatele.
  • Pět týdnů dovolené.

Jaké bude finanční ohodnocení?

Nástupní plat od 26 000,- do 35 000,- (dle předchozích zkušeností a praxe).

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek.

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Délka: Na dobu určitou

Benefity: Notebook, dovolená 5 týdnů, kurzy a školení, zdravotní volno (sick day)

Požadované vzdělání: Minimálně bakalářské nebo VOŠ splňující kvalifikační předpoklady sociálního pracovníka

Požadované jazyky: Angličtina (pokročilá) nebo ruština (středně pokročilá)

Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj profesní životopis společně s motivačním dopisem na Esta dirección de correo electrónico está siendo protegida contra los robots de spam. Necesita tener JavaScript habilitado para poder verlo.Výběrové řízení je průběžné, vybrané uchazeče pozveme na osobní či online setkání.

Praha – sociální poradenství

tel.: +420 704 600 700

e-mail: Esta dirección de correo electrónico está siendo protegida contra los robots de spam. Necesita tener JavaScript habilitado para poder verlo.