Sociální pracovník/pracovnice do terénu (Praha/Středočeský kraj)

Nebaví Vás sedět jen v kanceláři, jste flexibilní, akční sociální pracovnice/sociální pracovník? Hledáme hrdinku/hrdinu převážně do terénu!

Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni pro práci s migranty a jejich rodinami v Praze/Středočeském kraji/ Ústeckém kraji. Máte zájem pracovat v Praze, ale i dojíždět na některé z poradenských míst např. do Kladna, Hořovic, Litoměřic? Případně jste z Kladna, Hořovic, Litoměřic a nevadilo by vám sem tam někam dojíždět?

Co od Vás očekáváme?

  • Máte VŠ vzdělání v oboru sociální práce, případně příbuzný obor (splňující kvalifikační předpoklady pro výkon práce sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb.)DSCF9500 255
  • Umíte si poradit s PC
  • Znáte alespoň jeden cizí jazyk (anglický nebo ruský jazyk)
  • Jste samostatná/ý, ale rádi pracujete i v týmu, jste flexibilní
  • Jste aktivní, vyhovuje vám jezdit poskytovat službu i na pobočky/kontaktní místa mimo Prahu
  • Vyhovuje vám práce v terénu
  • Zajímá vás možnost si vybudovat nebo rozšiřovat své pracoviště v regionu
  • Zajímá vás sociální práce s migranty
  • Pokud máte praxi v práci s migranty, či nějakou zkušenost v odborném sociálním poradenství, v sociálně aktivizační službě pro rodiny s dětmi, je to velkou výhodou

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zajímavou, smysluplnou a aktivní práci
  • Možnost podílet se na rozvoji sociálních služeb organizace
  • Pravidelné supervize a možnosti dalšího vzdělávání
  • Odpovídající platové ohodnocení + benefity
  • Pracovní smlouvu na částečný, případně i plný pracovní úvazek

Jaká bude Vaše hlavní náplň práce?

Poskytování poradenství a pomoci migrantům a jejich rodinám, organizace aktivit pro cizince, poradenství při začleňování dětí s odlišným mateřským jazykem do českého školství, spolupráce na projektech.

Zajišťování fungování či rozvoj alespoň jednoho poradenského místa dle toho, kde budete mít zájem působit (Kladno nebo Hořovice nebo Litoměřice) + působení v Praze, terénu.

Jaké bude finanční ohodnocení?

Od 26 000,- do 35 000,- dle doložené praxe v oboru.

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Praha – sociální poradenství

tel.: +420 704 600 700