Sociální pracovník/pracovnice (Praha)

Láká Vás možnost pomáhat lidem z celého světa, kteří se rozhodli žít v České republice? Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni pro práci s migranty a jejich rodinami v Praze/Středočeském kraji.

Centrum pro integraci cizinců, o.p.s. (CIC) je nezisková organizace založená v roce 2003. Jsme poskytovatel služeb a návazných aktivit pro migranty, zapojujeme i českou veřejnost. Pracujeme s cizinci s perspektivou dlouhodobého života v České republice. Máme pobočky v Praze, Středočeském a Libereckém kraji.

Máte zájem pracovat v Praze, ale občas i dojíždět na některé z poradenských míst např. do Hořovic, Litoměřic?

Co od Vás očekáváme?

  • Máte VŠ/VOŠ vzdělání v oboru sociální práce, případně příbuzný obor (NUTNÉ je splnění kvalifikačních předpokladů pro výkon práce sociálního pracovníka – §110 zákona č. 108/2006 Sb.)
  • Umíte pracovat na PC.
  • Znáte alespoň jeden cizí jazyk (anglický nebo ruský jazyk).
  • Jste samostatná/ý, ale rádi pracujete i v týmu, jste flexibilní a aktivní.
  • Máte dobré komunikační a organizační schopnosti.
  • Jste aktivní, vyhovuje vám jezdit poskytovat službu i na pobočky/kontaktní místa mimo Prahu a občasná práce v terénu,
  • Zajímá vás sociální práce s migranty, zajímá Vás cílová skupina a její problematika.
  • Pokud máte praxi v práci s migranty, či nějakou zkušenost v odborném sociálním poradenství, v sociálně aktivizační službě pro rodiny s dětmi, je to velkou výhodou.

Co Vás čeká?

Sociální práce v pohodovém kolektivu v rámci sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi či odborného sociálního poradenství, sociální práce také v terénu.

Každodenní pracovní náplň spočívající v poskytování poradenství a pomoci migrantům a jejich rodinám.

Pravidelný kontakt a sdílení zkušeností s ostatními členy služby ze všech našich poboček.

Co Vám nabízíme?

  • Rozmanitou a smysluplnou práci v příjemném kolektivu zavedené neziskové organizace se silným odborným know how.
  • Možnost podílet se na rozvoji sociálních služeb organizace.
  • Pravidelné supervize a možnosti dalšího vzdělávání na náklady zaměstnavatele.
  • Odpovídající platové ohodnocení + osobní ohodnocení.
  • Pracovní smlouvu na  částečný úvazek, min. 0,75, případně i plný pracovní úvazek

Benefity:  Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Notebook

Jaké bude finanční ohodnocení?

Nástupní plat od 30 000,- do 37 000,- dle doložené praxe v oboru, po zkušební době navýšení.

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj profesní životopis společně s motivačním dopisem na Esta dirección de correo electrónico está siendo protegida contra los robots de spam. Necesita tener JavaScript habilitado para poder verlo. nebo odpovězte nainzerát na Jobs.cz.

Výběrové řízení je průběžné, vybrané uchazeče pozveme na osobní či online setkání.

Praha – sociální poradenství

tel.: +420 704 600 700

e-mail: Esta dirección de correo electrónico está siendo protegida contra los robots de spam. Necesita tener JavaScript habilitado para poder verlo.